Sillamäe Gümnaasiumi lõpetab 2020.aastal poolsada abiturienti

Sillamäe Gümnaasium tähistas jaanuarikuus 8ndat sünnipäeva. 2020.aastal lõpetab gümnaasiumi juba VIII lend - poolsada noort inimest. Kolm aastat kestnud õpingud on läbi saanud. Olime rõõmsad kui 2017. aasta 1.septembril alustas õpinguid veidi üle 40 õpilase. Täna rõõmustame, et ligemale poolsada abiturienti saab kätte gümnaasiumi lõputunnistuse. Kolm õpilast suutsid õppida vaid viitele ja saavad õppenõukogu otsusega kuldmedalid, kaheksa abiturienti saavad õpitulemuste põhjal hõbemedali.Õpilased õppisid kolme aasta jooksul 20 erinevas aines kokku üle 100 kursuse.  Lõputunnised antakse kätte gümnaasiumi pidulikul lõpuaktusel Sillamäe Kultuurikeskuses 12.juunil.

Soovin meie õpilastele head suvepuhkust! 10. ja 11.klasside lõpetajatega ja uute õpilastega kohtume peale suvevaheaega juba 1.septembril 2020.

Aitäh meie õpetajatele hea töö eest, aitäh meie lapsevanematele õpilaste toetamisel ja aitäh Haridus- ja Teadusministeeriumile ning kooli pidajale Sillamä linnale gümnaasiumi igakülgse toetuse eest!

Arno Kaseniit

direktor