Gümnaasium jätkab tavapärast õppetööd 1.oktoobril

Septembris alustas Sillamäe Gümnaasiumis õppimist üle 250 õpilase- nii palju pole meid varem olnud. Vaatamata suurenenud õpilaste arvule, tuleme edukalt toime õppetegevuse korraldamisega, valikkursuste pakkumise ja muude õpilasi ja õppetööd puudutavate küsimustega. Kahjuks aga pidime lähtuvalt tekkinud olukorrast alates 21.septembrist ajutiselt üle minema distantsõppele. Kuna COVID-viirus Ida-Virumaal on hakanud enneolematu kiiruse ja ulatusega levima, pidasime õigeks 10 koolipäeva distantsõpet praktiseerida. Kahjuks on paljud õpilased septembris küllaltki muutuvate ilmaolude tõttu haigestunud ka tavapärastesse külmetushaigustesse, siis väike kooliskäimise paus aitab loodetavasti kõigil terveks saada.

Alustame taas tavapärast õppetööd 1.oktoobril. Seniks aga õpime kodustes tingimustes. Jõudu meile kõigile, eriti aga meie õpetajatele, kes distantsõpet korraldavad.

Arno Kaseniit

direktor

Foto: Rene Kundla, ERR

Olukorrast Sillamäe Gümnaasiumis saab lugeda Põhjarannikust ja kuulata-vaadata err.ee portaalist