Sillamäe Gümnaasium 9

31. jaanuaril tähistas Sillamäe Gümnaasium oma üheksandat sünnipäeva. Selle olulise tähtpäeva tähistamine toimus sel aastal veidi teistmoodi - õpilased ning õpetajad ei osalenud üritusel mitte kooli aulas, vaid hoopiski veebi vahendusel.
Koolipere tervitas sünnipäeva puhul direktor Arno Kaseniit: "Need 9 aastat on olnud väga loomingulised ja väärtuslikud. Mul on väga hea meel, et meie kollektiiv on olnud stabiilne ja arenev. Teeme oma tööd südamega."

Õnnesoovid edastas ka õpilasesinduse president Anton Klimenkov.

Jaanuaris kuulutasime välja kooli sünnipäeva puhul lühiesseekonkursi õpilastele teemadel "Eredaim mälestus Sillamäe Gümnaasiumist" ja "Meeldejäävam tund/üritus/projekt Sillamäe Gümnaasiumis". Kõik gümnasistid said võimaluse konkursil osaleda meie keeleõpetajate juhendusel. Laekusid väga põnevad ja meeleolukad tööd kolmes keeles - vene, eesti ja inglise.
Oma kirjatüki lugesid kooli sünnipäeva puhul ette 10. klassist Anastassija Bulatova ning 12. klassist Anna Zahharova.

Palju õnne Sillamäe Gümnaasium!