Gümnaasiumis on algamas koolivaheaeg ja eksamite periood

Juba homsest, 17.aprillist lähevad gümnasistid taas koolivaheajale, seekord viimasele enne suvevaheaega. Pea kogu IV veerandi jooksul õppisime distantsõppel. Koolivaheajalt tagasi tuleme 26.aprillil. 12.klassidele on aga koolivaheaeg juba esimese riigieksami - eesti keele teise keelena sooritamise aeg.

Riigikogu kiitis heaks seadusemuudatuse, mille kohaselt ei ole sellel õppeaastal riigieksamite sooritamine gümnaasiumi lõpetamise tingimus. Kõigil, kes soovivad jätkata õpinguid kõrgkoolis on siiski soovitav riigieksamid sooritada, sest kõrgkoolide sisseastumisel on üheks vastuvõtukriteeriumiks gümnaasiumi riigieksamite tulemused.

Soovin meie abituuriumi õpilastele edukaid eksameid! 10. ja 11.klasside õpilastele aga kosutavat õppepuhkust! Põhikoolide lõpetajaid aga kutsun ennast registreerima õppima Sillamäe Gümnaasiumisse!

Olgem terved!

Arno Kaseniit