Abiturientidel lõppesid riigieksamid, õppetöö gümnaasiumis kestab kuni 11.juunini

Reedel 21.mail oli meie abituuriumil kolmas, viimane riigieksam. Eelmisel nädalal käisid ülepäeva vaheldumisi koolis kontaktõppel 10. ja 11.klassid. Alates 2Uuel nädalal jätkub õppetöö korraldus riskide vähendamise eesmärgil samamoodi- esmaspäeval, kolmapäeval ja reedel õpivad koolis 10. klassid ja teisipäeval, neljapäeval 11.klassid. Klassidel, kes pole koolis on õppetöö korraldatud e-õppena.

Alates 24. maist hakatakse renoveerima gümnaasiumi sööklat ja kööki, mistõttu on õpilaste toitlustamine ümber korraldatud. Õpilased saavad igal koolipäeval toidupaki.

30.mail algaval nädalal toimuvad 10. ja 11.klassidel tasemetestid matemaatikas, inglise ja eesti keeles. Samuti toimuvad samal nädalal lõppevate kursuste arvestused ja tagasiside tunnid.

Gümnaasium lõpetab õppeperioodi värskes õhus matkaga Orava tallu ja viimasel päeval saadavad klassijuhatajad- mentorid oma õpilased teenitud suvepuhkusele. Abituuriumi lõpuaktus toimub 18.juunil.

Uute gümnasistide vastuvõtumaraton kestab 30.juunini. Möödas on juba registreerimise ja esseevoor ning kirjutatud on sisseastumistest. Ees on vestlused ja lõputunnistuste  esitamise aeg. Tänavu kandideerib Sillamäe Gümnaasiumisse rekordarv põhikoolide lõpetajaid.