Selgus Sillamäe Gümnaasiumi 10.aastapäeva logokonkursi võitja

Sillamäe Gümnaasium kuulutas septembris välja ideekonkursi, et leida kooli 10. aastapäeva juubelilogo ning -postmark. Ideekonkursil said osaleda õpilased, lapsevanemad, vilistlased ning kooli töötajad. Konkursile laekus kuus kavandit.
Stuudiumis läbi viidud üldhääletusel, kus hääletada said õpilased, lapsevanemad ning kooli töötajad, kogus kõige enam hääli 11D klassi õpilase Anna Ashlapova ning kooli töötajate Sergei Varankini ja Airi Kaasiku ühistööna valminud kavandid.
Kokku anti kuue kavandi poolt 95 häält.
Žürii, kuhu kuulusid kooli juhtkonna liikmed, õpetajad ning õpilasesinduse liige, valisid nende kahe kavandi hulgast konkursi võidutööks Sergei Varankini ja Airi Kaasiku kavandi, mis võetakse kasutusele Sillamäe Gümnaasiumi juubelilogona.
Täname kõiki osavõtjaid ning hääletajaid!