Jõulunädal Sillamäe Gümnaasiumis

Juba traditsiooniks on saanud jõulueelsetel nädalatel Sillamäe gümnaasiumis mitme ürituse läbiviimine.
12. klassi õpilased oma klassijuhatajate Julia Zahharova ja Irina Suvorova juhendamisel aitasid õpilastel ja õpetajatel luua jõulumeeleolu läbi loovülesande. Gümnaasiumi fuajees on avatud näitus "Päkapikkude pere", kus õpetajad-töötajad on saanud väga pühademeelse väljanägemise. Õpilased lõid selle näituse oma kätega, väljendades gümnaasiumi sõbralikku ja kodust õhkkonda.

Koolis toimus ka traditsiooniline heategevuslaat, mille korraldas kooli õpilasesindus. Müüki tõid nii õpilased kui ka õpetajad enda valmistatud küpsetisi, suveniire, küünlaid jpm. Laadalt saadud tulu annetatakse abivajavate loomade kaitseks. Õpilasesindus planeeris samaegselt jõulumeeleolu loomiseks ka stiilipäevi, kus oli õpilasetel võimalus tulla kooli sussides, pidžaamades ja päkapikumütsides.

Jõulunädala lõpetas 11. ja 12. klasside ühine jõulukohvik 16. detsembril ning 10. klasside jõulukohvik 17. detsembril. Jõulukohvik on saanud Sillamäe gümnaasiumi traditsiooniliseks ürituseks ja nagu ütles jõuluprogrammi juht, 12. klassi õpilane Aleksandra Babitševa: "See jõulukohtumine toob meid kõiki veidi lähemale." Ja tal on täiesti õigus. Õpilastel ja õpetajatel oli tore õhtu, kus klassid katsid kaunid jõululauad, tantsiti ja lauldi ühiselt ning õpilased viisid läbi endi väljamõeldud võistlused.