Sillamäe Gümnaasiumi juubeliball 2022

Gümnaasiumi 10. juubeliaasta noorteball toimus 18. märtsil Sillamäe Kultuurikeskuses. Seekordne noorteballiks ettevalmistus oli üpris keeruline. Koroonaviiruse tõttu tuli esialgne balli toimumise aeg, mis pidi olema jaanuaris, edasi lükata. Juhtus ka, et tantsupaaridel tuli tantsutunnid vahele jätta, sest keegi partneritest oli haigestunud. Vaatamata raskustele õnnestus üritus hästi. Kultuurikeskus muutus üheks õhtuks muinasjutumaaks, kus olid ainult printsid ja printsessid ning valitses ääretult pidulik õhkkond. Balli kaks põhikomponenti on tants ja muusika. Ka seekord sai muusikalise kujundamisega väga hästi hakkama Viktor Tarassov oma meeskonnaga. Peotantsud õpetas noortele selgeks noor tantsuõpetaja Gennadi Drõbalov. Muusikapaladega kaunistasid õhtut meie kooli vilistlased, hetkel Tallinna Muusikaakadeemia tudengid. Kõige tähtsamad, kaunimad, graatsilisemad ja elegantsemad olidki gümnaasiumi tantsupaarid. Suur tänu teile, et kaunistasite seda toredat üritust. Juubeli noorteball on selleks korraks läbi - jätkame sama traditsiooniga juba järgmisel aastal. Noorteball on gümnaasiumipere ühisüritus, mille ettevalmistamisel osaleb koostöös kogu kollektiiv. Suur tänu klassijuhatajatele, kogu kollektiivile ja kooli juhtkonnale tugeva toetuse eest. Täname kultuurikeskuse toredat meeskonda, kes balli korraldamisele igati kaasa aitas.

Noorteballi korraldaja
Margit Karina-Tarassova