Inglise keele nädal

Sellel aastal toimus inglise keele nädal teises formaadis. See oli laulev nädal. Esmaspäevast reedeni lauldi viis retrohitti (Rick Astley - Never Gonna Give You Up; Modern Talking - You're My Heart, You're My Soul; Queen - We Will Rock You; Bon Jovi - It's My Life; a-ha - Take On Me), mis valiti e-hääletamise teel. Peale laulude laulmise said õpilased võimaluse vaadata TED Talkse, mille eesmärk oli inglise keele õppe tõhustamine.
Teisipäevasest otsirännakust «Popular Songs in English» võtsid osa 10. klasside õpilased. Otsirännakul oli vaja laulud ära arvata, kasutades etteütlemisi ja sooritades erinevaid harjutusi. Parimateks said 10Aja 10E klassi õpilased.
Kolmapäeval toimus suuline õigekirjavõistlus „Spelling Bee", kus 11. klassi õpilased pidid hääldama sõnu tähtede kaupa. Võitjaks tuli Kristina Nossova. Kolmapäeval ja neljapäeval avatud uste päeva raames näitasid 12. klassi õpilased etendust „Mathematical Tale: Cinderella" külalistele Sillamäe Vanalinna ja Kannuka koolist.
Nädal lõppes väikese kontserdiga, kus tunnustati õpilasi, lauldi retrohitte ja mängiti mängu „English Speaking Countries".

Jelizaveta Ivanova

Inglise keele õpetaja