Emadepäeva ja Euroopa päeva tähistav kontsert

Esmaspäeval 10. mail toimus Sillamäe Gümnaasiumis pidulik emadepäeva ja Euroopa päeva tähistav kontsert. Kevadiselt kaunistatud saalis võtsid kohad sisse õpilased, külalised ja õpetajad. Üritus algas Euroopa hümniga. Inglise keeles laulsid hümni üheteistkümnenda klassi õpilased. Pärast peojuhtide Maksim Juhkami ja Anastassia-Nikol Iljina avasõnu, tervitas kohalolijaid gümnaasiumi direktor Arno Kaseniit. Külla olid tulnud lasteaia „Pääsupesa" „Päikesejänkude" rühma mudilased, kes laulsid kaks laulu: „Emake" ja „Hea, parem, kõige parem". Väikesed artistid said suure aplausi osaliseks. Euroopas räägitakse paljudes keeltes, nii kõlasid ka kontserdil eesti-, vene-, ja ukrainakeelsed luuletused. Õpetajad ja õpilased laulsid koos unustamatu laulu „Ema süda". 11C klassi õpilased esitasid laulu „Et oleks rahu". "Et oleks rahu, rõõmu ja päikest! Et oleks rahu ja õnne ilmas!" selliste kaunite sõnadega lõppes ka pidulik üritus.

Margit Karina-Tarassova
Humanitaarsuuna juht