Talendid meie seas

Igal aastal toimuvad gümnaasiumis erinevad üritused, kus meie gümnasistid üllatavad oma võimetega ja ilmnevad andekate noortena. Aga paljud loominguliste võimetega õpilased ei saa end alati avada ja oma andeid näidata. Sellepärast tuli mõte viia läbi projekt "Talendid meie seas". Eesmärk oli välja selgitada andekad õpilased ja anda neile võimalus oma andeid realiseerida.
Projekti elluviimiseks korraldati töötoad, kus juhendajateks olid gümnaasiumi õpilased ja õpetajad ja õpilaste rollis olid kümnenda klassi õpilased. Korraldamisel abistasid üheteistkümnenda klassi õpilased.
Töötoad ja nende juhendajad:
1. töötuba „Kartul šokolaadis" Juhendaja – Yulia Ovchinnikova, õpetaja
2. töötuba „Akvarell paberil" Juhendaja – Aleksandra Sokolova, 11D
3. töötuba „Joonista ennast ise" Juhendaja – Darja Vassiljeva, 11B
4. töötuba „Kudumine" Juhendaja – Saveli Bakaev, 10B
5. töötuba „Niit ja nõel" Juhendaja – Taisiya Modina, õpetaja
6. töötuba „Hääle heli" Juhendaja – Maria Kashnova, 11B
Pärast töötubasid toimus lõpukonverents, kus osalejad jagasid muljeid rühmades töötamisest. Konverentsi lõpus toimus ka teatrikunsti meistriklass, kus 11. klassi õpilased näitasid ingliskeelset etendust "The Gift of the Magi".
Ürituse tulemusi kokku võttes tuleb ära märkida, et gümnasistidelt saadi kõrge hinne. Projekti tähtsaim eesmärk sai täidetud, sest küsitluse tulemuste järgi on lausa 22 gümnasisti valmis oma andeid teistele näitama ja õpetama juba järgmisel õppeaastal.

Projekti korraldajad – õpetajad Irina Ivanova, Tetiana Laba, Yulia Ovchinnikova