Sillamäe Gümnaasiumis on intensiivne õpilaselu ja huvitavad tunnid

III õppeveerandi lõpuni on jäänud veel kaks nädalat.

  • Eelmisel nädalal tähistasime Eesti Vabariigi 97.nda aastapäeva. Esmaspäeval suurejoonelise kontserdi Uku Suviste ja Liis Lemsaluga aitas korraldada ehitusettevõte Scandec, kes lõpetas remonditööd Sillamäe Gümnaasiumi õppekorpuses.
  • Hea Tegu 2014 konkursil osales 6 kandidaati. Komisjon otsustas sellel aastal anda peaauhinna Sillamäe Gümnaasiumi õpilasele Jegor Barannikovile, kes korraldas vabatahtlikult gümnaasiumi tervisenädala raames suitsetamisvastase aktsiooni Sillamäe linna tänavatel.
  • Reedel toimus abiturientide koolieksami eeleksam, nädalavahetusel osales 12.klassi õpilaste grupp koos õpetaja Anne Meldrega Põltsamaal vabariiklikus kõnelaagris ja konkursil "Kuldsuu".
  • Eelmisel nädalal tuli ka meeldiv uudis - 3 meie õpilast pääsesid eesti keele kui II keele olümpiaadil vabariiklikule voorule. Meil on häid eesti keele oskajaid! Ja meil on head eesti keele õpetajad!
  • Sillamäe Gümnaasiumi õpilased osalesid edukalt vene keele oskuse konkursil, mida korraldas traditsiooniliselt Vanalinna Kool. Suured tänud meie tublidele õpetejatele Tatiana Smirnovale ja Olga Bolshakovale, kelle õpilased saavutasid esikohad.
  • Sillamäe Gümnaasiumi õpilased olid väitluskohtunikud ja võistlesid ULEI poolt korraldatud väitluskonkursil "Noored poliitikas".

Täna, 2.märtsil käisid meie õpilasesinduse liikmed ja õpetaja Irina Suvorva, huvijuht Lada Fomicheva ja õppealajuhataja Marina Hramtsova Kannuka koolis kohtumas 9ndate klasside õpilastega.

Õpilased ja õpetajad on meie koolis väga tublid. Peame veel mõned nädalad vastu senistes veidi ebamugavates õppimistingimustes ja peagi kolime uutesse remonditud õpperuumidesse.

Järgmisel nädalal toimub Gümnaasiumis KARJÄÄRINÄDAL, mille kohta saab täpsemat infot juba kolmapäeval.

Jõudu ja jaksu meile!