Sillamäe Gümnaasiumis lõpetati õppeperiood taas Orava talus

Sillaäe Gümnaasium pooldab ja viljeleb tervislikke eluviise ja evib uusi toredaid traditsioone. Juba teist aastat lõpetatakse õppeperiood väljaspool kooliseinu. Seegi kord kogunes kogu kool Sillmäe lähedal Orava talus. Toreda jalgsi- ja jalgrattamatka, mõnede siiski ka automatka järel peeti Orava talu õuel "pidulik" aktus-koosolek.

Direktor Arno Kaseniit tänas tubliduse ja vastupidavuse eest kõiki, kes Sillamäe Gümnaasiumis õpivad ja töötavad. Möödunud õppeaasta oli eriline - remondi tõttu tuli õppida kahes koolihoones ja sporditunnid toimusid Kalevi spordikompleksis. Õnneks aga sai remont läbi ja koolimaja on uuendatud nii väljast kui seest. Õpime ja töötame nüüd parimates tingimustes. Oleme tänulikud remoinditud ja uue mööbli ja tehnikaga varustatud õppeklasside eest nii linna volikogule, linnavalitsusele, HTM-ile, EAS-ile, Scandecile, EG-le ja Salonile.

Päev Orava talus jätkus mitmesuguste rahva- ja spordimängudega. Piknikutoiduks olid vorstikesed, salat ja morss. Tehti palju vahvaid fotosid  ja rõõmustati õppeaasta lõpu puhul.

Aitäh Orava talu peremehele Priit Oravale!...  ahjaa- Ilmataadile ka suured tänud!