Õpetajad

Ees - ja perekonnanimi Kontaktandmed
Aleksejeva Маrina
Õppeaine: Füüsika, Inseneeria
marina.aleksejeva@sillamaegymn.edu.ee
Bezko Margarita
Õppeaine: Kehaline kasvatus
margarita.bezko@sillamaegymn.edu.ee
Gusseva Inna
Õppeaine: Matemaatika
inna.gusseva@sillamaegymn.edu.ee
Hramtsova Marina
Õppeaine: Matemaatika
Õppealajuhataja
marina.hramtsova@sillamaegymn.edu.ee
Hripunova Natalia
Õppeaine: Bioloogia
natalia.hripunova@sillamaegymn.edu.ee
Irzakhmetova Olga
Õppeaine: Vene keel, kirjandus
11A klassijuhataja
olga.irzakhmetova@sillamaegymn.edu.ee
Ivanova Irina
Õppeaine: Keemia, bioloogia, esmaabi
Looduse ja keskkonna õppesuuna juht, 11С klassijuhataja
irina.ivanova@sillamaegymn.edu.ee
Ivanova Jelizaveta
Õppeaine: Inglise keel
jelizaveta.ivanova@sillamaegymn.edu.ee
Kaasik Airi-Kairi
Õppeaine: Kunstiõpetus, Briti kultuur
Huvijuht-üldpädevuste koordinaator, õpilasesinduse mentor
airi-kairi.kaasik@sillamaegymn.edu.ee
Karina-Tarassova Margit
Õppeaine: Eesti keel
Humanitaar õppesuuna juht, 10E klassijuhataja
margit.karina@sillamaegymn.edu.ee
Kaseniit Arno
Õppeaine: Majandus ja ettevõtlus, õpioskused, majandusmatemaatika, finantskirjaoskus
Direktor
arnoopetaja@sillamaegymn.edu.ee, direktor@sillamaegymn.edu.ee, arno.kaseniit@sillamaegymn.edu.ee
Küng Aive
Õppeaine: Ajalugu
aive.kung@sillamaegymn.edu.ee
Laba Tetiana
Õppeaine: Inglise keel
11D klassijuhataja
tetiana.laba@sillamaegymn.edu.ee
Liiv Imre
Õppeaine: Ühiskonnaõpetus
imre.liiv@sillamaegymn.edu.ee
Ljubimova Jekaterina
Õppeaine: Matemaatika, loogika
lapsehoolduspuhkusel
jekaterina.ljubimova@sillamaegymn.edu.ee
Meldre Anne
Õppeaine: Eesti keel
10A klassijuhataja
anne.meldre@sillamaegymn.edu.ee
Modina Taisiya
Õppeaine: vene keel ja kirjandus
taisiya.modina@sillamaegymn.edu.ee
Nosov Vasily
Õppeaine: Inglise keel
vasily.nosov@sillamaegymn.edu.ee
Orikova Marina
Õppeaine: Inimeseõpetus, inimene ja õigus
Personalispetsialist, sotsiaalainete õppetooli juht, 10D klassijuhataja
marina.orikova@sillamaegymn.edu.ee
Ovchinnikova Yulia
Õppeaine: Inglise keel
11B klassijuhataja
julia.ovchinnikova@sillamaegymn.edu.ee
Pardel Anne
Õppeaine: Inglise keel
anne.pardel@sillamaegymn.edu.ee
Plauska Serafima
Õppeaine: Inglise keel
serafima.plauska@sillamaegymn.edu.ee
Popova Marina
Õppeaine: Muusika
marina.popova@sillamaegymn.edu.ee
Rjazanova Jelena
Õppeaine: Eesti keel, eesti kirjandus
10C klassijuhataja
jelena.rjazanova@sillamaegymn.edu.ee
Smirnova Tatiana
Õppeaine: Vene keel, kirjandus
tatiana.smirnova@sillamaegymn.edu.ee
Stolova Galina
Õppeaine: Terviseõpetus, bioloogia, psühholoogia
galina.stolova@sillamaegymn.edu.ee
Šutikova Galina
Õppeaine: Eesti keel, Кarjääriõpetus
10B klassijuhataja, karjäärikoordinator
galina.shutikova@sillamaegymn.edu.ee
Suvorova Irina
Õppeaine: Matemaatika
Reaalainete õppesuuna juht, 12B mentor
irina.suvorova@sillamaegymn.edu.ee
Tšehhomova Natalja
Õppeaine: Eesti keel
MSÕ osakonna juhendaja, HEV koordinator, õppenõustaja
natalja.tsehhomova@sillamaegymn.edu.ee
Varankin Sergei
Õppeaine: Informaatika
Arvutispetsialist, Matemaatika ja informaatika õppetooli juht, 12C mentor
sergei.varankin@sillamaegymn.edu.ee
Vassiljeva Natalja
Õppeaine: Ajalugu, ühiskonnaõpetus
natalja.vassiljeva@sillamaegymn.edu.ee
Vershinina Jelena
Õppeaine: Matemaatika
jelena.vershinina@sillamaegymn.edu.ee
Vinogradov Dmitri
Õppeaine: Kehaline kasvatus
Sporditöö koordinaator, Sisekaitse õppesuuna juht
dmitri.vinogradov@sillamaegymn.edu.ee
Zahharova Julia
Õppeaine: Geograafia, eesti keel, uurimistöö alused
Loodusvaldkonna õppetooli juhataja, 12A klassijuhataja
julia.zahharova@sillamaegymn.edu.ee