Meie koolis on uus vabatahtlik Ameerikast

Loomise kuupäev 07.10.2024

Hiljuti saabus meie kooli uus Ameerika vabatahtlik – Ashley, kes toetab igal kolmapäeval õpetajaid tundide läbiviimisel assistendina. Ta osaleb aktiivselt õppetöös, pakkudes oma abi ja luues õpilastele võimalusi praktiseerida inglise keelt igapäevastes tundides. Lisaks juhendab Ashley pärast koolitunde suhtlusklubi, mis toimub igal kolmapäeval kell 16.00. Klubis saavad õpilased arendada oma inglise keele oskusi sõbralikus ja lõbusas keskkonnas.

Ashley on väga sõbralik ja motiveeritud, tuues meie klassiruumi rahvusvahelise kogemuse, mis rikastab õpilaste igapäevaõpet. Ta on juba kolmas vabatahtlik, kes on Sillamäe Gümnaasiumis tegutsemas USA saatkonna toetusel läbi vahetusprogrammi. Ashley viibib meie koolis terve õppeaasta, aidates õpilasi nii keeleõppes kui ka suhtlemisoskuste arendamises.

Suhtlusklubi toimub igal kolmapäeval kell 16.00 – ootame kõiki osalema!

Inglise keele õpetajad

Viimati muudetud 07.10.2024.