Sillamäe Gümnaasiumi noored on aktiivsed ka suvel

Loomise kuupäev 31.07.2024

Sillamäe Gümnaasiumi õpilaste osalemine Noorte Suvelaagris organisatsioonilt PWP_Liit.

15.-17.juulini võtsid Sillamäe Gümnaasiumi õpilased osa PWP_Liit poolt korraldatud noorte suvelaagrist. See kolmepäevane laager oli täis tegevusi, mis olid suunatud noorte arendamisele, õppimisele ja eneseteostusele. Laagri tipphetkedeks olid külalisesinejate ettekanded.

Noortega kohtusid ja esinesid näiteks Sillamäe gümnaasiumi vilistlane Lolita Lipu ja endine Narva linnapea Katri Raik. Katri Railk rääkis oma teest poliitikas ja aktiivse kodanikuosaluse tähtsusest.

Startup artist ja influencer Alex rääkis noortega, jagades oma seisukohti kaasaegsest maailmast ja enesearengu olulisusest. Erilist tähelepanu pöörati finantskirjaoskusele ja majandusele. Olesja Popova ja Aleksander Roden pidasid loenguid, mille käigus said osalejad väärtuslikke teadmisi ja nõuandeid isiklike rahaasjade korraldamise ja majanduse põhitõdede kohta.

Lisaks hariduslikule osale osalesid laagris osalejad aktiivselt erinevates tegevustes. Nad esitlesid oma projekte, plakateid ja reklaame ühiskondlikult oluliste algatuste kohta, demonstreerides loovust ja soovi maailma paremaks muuta. Need tegevused mitte ainult ei rikastanud nende teadmisi, vaid aitasid neil arendada ka meeskonnatöö ja avaliku esinemise oskusi.

PWP_Liit noorte suvelaager kujunes Sillamäe Gümnaasiumi õpilastele unustamatuks sündmuseks. Neil polnud mitte ainult lõbus, vaid nad said ka olulisi õppetunde, mis on neile hilisemas elus abiks. Oleme uhked oma õpilaste üle ja täname organisatsiooni PWP_Liit selle võimaluse eest.

PWP Liit on noorteorganisatsioon, mis tegeleb projektidega, mis võivad aidata kaasa Ida-Virumaa arengule.

Lolita Lipu, noortelaagri algataja

Viimati muudetud 31.07.2024.