Algamas on uus õppeaasta

Sisestatud direktor poolt

Sillamäe Gümnaasiumis algab 13. õppeaasta. Teist aastat jätkame riigikoolina.

Koguneme kooli 2.septembril alates kl 9.15

Õppeaasta pidulik avaaktus algab kl 10 kooli aulas.

Aktusejärgne päevakava:

kl 11.10 Lõunasöök koolisööklas

kl 11.30 Mentoritund klassides

kl 12.15 Konsultatsioonid, vestlused, individuaalsed kohtumised õpetajatega

Sillamäe Gümnaasiumi noored on aktiivsed ka suvel

Sisestatud direktor poolt

Sillamäe Gümnaasiumi õpilaste osalemine Noorte Suvelaagris organisatsioonilt PWP_Liit.

15.-17.juulini võtsid Sillamäe Gümnaasiumi õpilased osa PWP_Liit poolt korraldatud noorte suvelaagrist. See kolmepäevane laager oli täis tegevusi, mis olid suunatud noorte arendamisele, õppimisele ja eneseteostusele. Laagri tipphetkedeks olid külalisesinejate ettekanded.

Noortega kohtusid ja esinesid näiteks Sillamäe gümnaasiumi vilistlane Lolita Lipu ja endine Narva linnapea Katri Raik. Katri Railk rääkis oma teest poliitikas ja aktiivse kodanikuosaluse tähtsusest.

Gümnaasium suvepuhkusel

Sisestatud direktor poolt

Sillamäe Gümnaasiumi koolipere on alates 1.juulist suvepuhkusel.

Kantselei on taas avatud 5.augustist E-R kl 9-15.

Uus õppeaasta algab gümnaasiumis 2.septembril 2024. Õppeaasta avaaktus toimub 2.septembril kl 10-11.

Suvepuhkuse ajal võib pöörduda e-posti aadressil kantselei@sillamaegymn.edu.ee

Meeldivat suvevaheaega ja toredate kohtumisteni juba augustis.

Sillamäe Gümnaasiumi lõpetas XII lend

Sisestatud direktor poolt

Sillamäe Gümnaasiumi lõpetas 2024. aastal XII lend. 21.juunil toimunud lõpuaktusel sai gümnaasiumi lõpetamise puhul tunnistused 88 noort. Eriti tublid olid viis kuldmedalisti ja kaks hõbemedalisti.

Täname kõiki lapsevanemaid koostöö eest meie laste õpetamisel ja edu noortele edasiõppimisel ja elukutse omandamisel!

Tuult tiibadesse XII lend!

XII lennu lõpuaktus 21. juunil

Sisestatud direktor poolt

Sillamäe Gümnaasiumis lõpetab juba kaheteistkümnes lend. Lõpetamas on ligemale 90 õpilast, seitse õpilast kuld ja hõbemedaliga. Kolm õppeaastat on möödunud linnulennul, õppides, pingutades ja läbi raskuste ikka lõpuaktuse poole. Sooritatud on riigieksamid ja koolieksam ning selgeks õpitud on õppekavas ette nähtud 96 kursust.

Täname kõiki, eriti vanemaid ja õpetajaid, kes õpilaste arengu nimel pingutasid. Abituuriumile aga tuult tiibadesse!

Sillamäe Gümnaasium osaleb mitmetes õppeprojekte

Sisestatud Valeria Juštšenko poolt

Õppeaasta viimane veerand on gümnaasiumis aktiivse õppimise ja projektitöö periood. Samal ajal kui abituriendid on juba eksamite lainetel osalevad 10ndikud ja 11ndikud erinevates õppeprojektides.

Sillamäe Gümnaasium on ühinenud Ida-Virumaa rahatarkuse pilootprojektiga ja osaleb aktiivselt koolide võrgustikus, kus korraldatakse lõimitud rahatarkuse tunde. Sillamäe Gümnaasiumis on rahatarkust valikkursusena (finantskirjaoskus, majandusmetemaatika) õpetatud juba mitmel aastal kuid nüüd kavandatakse rahatarkuse kursust kohustusliku valikkursusena kõikidele gümnasistidele.

Asu jälgima