Õuesõppenädal Sillamäe Gümnaasiumis
Sillamäe Gümnaasium osaleb programmis Liikuma Kutsuv Kool, mille üheks oluliseks eesmärgiks on muuta õppimine aktiivsemaks ja mitmekesisemaks. Meie õuesõppenädal toimus 18.–22. mail ning pakkus õpilastele võimalust õppida tavapärasest erinevas keskkonnas. Positiivne kogemus innustas meid õuesõppega kindlasti ka edaspidi jätkama.
Toome välja mõned toredad näited selle nädala tegevustest: